[cycloneslider id="337"]

Violetinis vystymo paklotėlis

19.00€ EUR

+ 2.00 - 3.00€ siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

  • Mažas: Išskleistas 61x31 cm/susuktas 16x31 cm
  • Didelis: Išskleistas 68x38 cm/susuktas 19x38 cm

Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Gintarė4kedutes@perso.lt arba Justina4kedutes@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Tai funkcionalus kūdikio vystymui skirtas paklotėlis, kuris pravers ne tik ilgose kelionėse, bet ir kasdieniuose pasivaikščiojimuose, kai reikia pakeisti sauskelnes netikėčiausiose vietose. Paklotėlis patogus tuo, kad užima mažai vietos, mat susilanksto į nedidelį rankinuką, užsisega spaudėlis ir telpa visur, o rankenos pagalba galima jį tieisog užkabinti ant vežimėlio rankenos.

Taip pat paklotėlyje yra speciali kišenėlė skirta įsidėlti keletui atsarginių sauskelnių - tad jos visada bus po ranka!

Vystymo paklotėlio išorė pagaminta iš tvirto impregnuoto audinio, todėl paklotėlis yra tikrai patvarus. Vidus pagamintas iš ypač švelnaus pūkuoto trikotažo, impregnuoto neperšlampančia membrana, tad paklotėlis liks sausas ir jį galima bus naudoti dar daugybę kartų. Šį patiesaliuką taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje.

„Keturios Kėdutės“ el. parduotuvėje, kuri veikia kiekvieną dieną ir 24 valandas per parą, rasite prekių, kurios jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos nedelsiant. Prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip po 4 darbo dienų po apmokėjimo.

Keturios Kėdutės pasilieka teisę keisti audinių atspalvių toną bei nėrinių raštą į artimiausią galimą variantą, jei tai nekeičia bendro modelio vaizdinio.

Jeigu neradote Jums tinkančios prekės arba reikiamų konkretaus prekės modelio matmenų, rašykite mums el. paštu. Individualūs užsakymai, po suderinimo su klientu ir apmokėjimo, pagaminami per 2 savaites.

  • Užsakymai gali būti siunčiami per Lietuvos paštą. Pristatymo terminas Lietuvoje yra 2-4 darbo dienos. Visi užsakymai siunčiami registruotu paštu, todėl yra galimybė stebėti siuntimo būseną tinklapyje: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska. Kai prekės bus pristatytos Jūsų į pašto skyrių - galėsite iš karto atsiimti siuntinį. Kaina - 2 EUR nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.
  • Užsakymai taip pat gali būtisiunčiami per kurjerį - tokiu būdu gauste užsakymą per 1 d.d. nuo jos išsiuntimo ir prekė bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Prieš atvešdamas prekę, kurjeris susisieks su Jumis, tad būtinai reikia nurodyti savo telefono numerį. Kaina 3 EUR nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.

Darbo dienomis pateikti užsakymai suformuojami ir išsiunčiami ne vėliau kaip per 4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

*Individualių užsakymų paruošimo laikas derinamas atskirai.

Jeigu Jūsų netenkina įsigytos prekės, susisiekite su mumis, nurodydami užsakymo datą, numerį, prekės modelį ir konkrečią priežastį el. paštu.

Atsakysime Jums  per 5 darbo dienas nuo el. laiško gavimo. Didžiausia mūsų vertybė – klientai, todėl visuomet stengiamės rasti kompromisą.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekės nebuvo naudojamos;
  • Prekės nebuvo sugadintos;
  • Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės;
  • Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė. Iškilus klausimams prašome kreiptis: Telefonu +37067162668 arba el. paštu.