[cycloneslider id="190"]

Vinilinės plokštelės laikrodis Skorpionas

€29.00 EUR

siuntimas Lietuvos ir Latvijos teritorijoje nemokamas


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui cropshop@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Kiekvienas laikrodis gaminamas ant skirtingų unikalių vinilinių plokštelių su skirtingomis etiketėmis, tad vizualizacijoje matomas vaizdas gali šiek tiek skirtis nuo realaus gaminio išvaizdos. Kiekviena plokštelė turi savo istoriją - vienos buvo nupirktos ir saugotos lentynoje, o kitos - dažnai sukosi ant patefono ir linksmino triukšminguose vakarėliuose. Ant plokštelių gali matytis naudojimo žymės ir smulkūs įbrėžimai, tačiau tai, mūsų manymu, daro jas dar įdomesnėmis ir unikalesnėmis :)

Prekių pristatymas per Lietuvos paštą

Prekę Jums išsiųsime Lietuvos paštu REGISTRUOTA siunta. Užsakymas pasieks Jus per 5 - 7 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

SVARBU: Jums el. paštu bus atsiųstas siuntos sekimo numeris. Tokiu būdu realiu laiku, www.post.lt , galėsite sekti savo užsakymą. Jeigu šio kodo negavote, praneškite laurynas@cropshop.lt

 

Pristatymas į LP EXPRESS 24 terminalus: (greičiausias būdas gautu užsakymą)
LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).
Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 
Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.
cropshop.lt siunčiama siunta, kurios gavėjas neatsiėmė iš terminalo per nustatytą 72 valandų terminą, nemokamai saugoma LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo kurjerio darbo vietoje dienos.
Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama cropshop.lt.
SVARBU: Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.
 
Plačiau apie atsiėmimą iš LP EXPRESS 24  žiūrėkite čia: http://www.lpexpress.lt/LP-Express-24/Naudojimosi-instrukcijos.html#ATSIEMIMAS
 

Pristatymas per LP EXPRESS kurjerius:

Siunta pristatoma ant siuntos nurodytu gavėjo adresu per 1-2 d.d. po siuntos išsiuntimo iš cropshop.lt dienos. 
Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, LP EXPRESS kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.
Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, LP EXPRESS kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.
Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl LP EXPRESS kaltės, LP EXPRESS kurjeris gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.
Siunta, kurios nepavyko įteikti nurodytu siuntos gavėjo adresu ne dėl LP EXPRESS kaltės, nemokamai saugoma pašte / LP EXPRESS kurjerio darbo vietoje pagal siuntos gavėjo adresą 15 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo pašte / kurjerio darbo vietoje dienos.
Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl LP EXPRESS kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama cropshop.lt.

SVARBU:  Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.

  1. Perkant parduotuvėje, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.
  2. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:

    Reikia būtinai susisiekti el. paštu  noriu@cropshop.lt. Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.
    Paaiškinti priežastį ir prisegti pirkimo įrodymą. (atsiųsti nuotrauką, kad aiškiai matytųsi pažeidimai)
    Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

  1. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu. Kiekvienos prekės garantijos laiką galite rasti prekių aprašyme.
  2. Norint grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite aukščiau išvardintus žingsnius.
  3. Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą.