[cycloneslider id="425"]

Universalus krepšys - pilkas su raudonomis juostomis

89.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Universalus krepšys - pilkas su raudonomis juostomis

Manome, jog šis krepšys yra universalus ir tinkamas visiems! Su juo galima žygiuoti į mokyklą, eiti į pajūrį, sporto klubą ar iškylą gamtoje. Krepšys atrodo puikiai ir apsaugo jūsų daiktus nuo vandens, karščio ir orginalumo stokos. Jis yra tinkamas tiek moterims, tiek vyrams, tačiau kievienas krepšys yra unikalus.

Geltonas krepšys viršutinėje dalyje turi užtrauktuką, didelę vidinę kišenę nešiojamam kompiuteriui ir mažesnę kišenę su spalvotu užtrauktuku, kuri saugos jūsų brangius daiktus.

Universalus krepšys yra pagamintas iš dviejų skirtingų priešgaisrinės žarnos medžiagų: raudonos ir pilkos.

Krepšio išmatavimai: 150 x 360 x 450 cm.

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!