[cycloneslider id="793"]

Trikampėliais išmarginta pagalvėlė

11.00€EUR

Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui TogaDesign@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Pagalvėlė su užvalkalu, išmargintu spalvotais trikampėliais – būtinas priedas prie palapinės su tokia pačia tekstile, kitų spalviškai derančių palapinių bei tipių. Pagalvėlės yra nepakeičiamas aksesuaras poilsio kampe, gali būti naudojamos kaip ryškus, spalvotas kambario akcentas, padeda sukurti atitinkamą nuotaiką.

Tekstilė: medvilnė.
Matmenys (plotis x aukštis): 40 x 40 cm

 

TOGA DESIGN produkcija nėra masinė gamyba, visos gyvos idėjos realizuojamos rankomis. Reaguojame į interesus ir kuriame tai, kas aktualiausia Klientui, todėl nesandėliuojame didelių prekių kiekių. Tai reiškia, kad pateikus užsakymą gali tekti palaukti, kol prekė bus pagaminta.

Įprastai jau pagamintos prekės išsiunčiamos per 2-7 darbo dienas. Didesnių matmenų prekes pristato kurjeris. Mažesnių matmenų prekės siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu. Prekių siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Jei užsakymo pateikimo metu užsakomos prekės nebus mūsų sandėlyje, nedelsdami informuosime dėl numatomo gamybos termino.

Jei dėl kokių nors priežasčių gauta prekė netenkina, ją galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo gavimo datos, prieš tai susisiekus su mumis adresu TogaDesign@perso.lt. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir nesugadinta. Siuntimo išlaidas šiuo atveju padengia Pirkėjas.

Jei gauta prekė yra nekokybiška, ją pakeisime, pasiūlysime alternatyvą arba grąžinsime sumokėtą sumą. Tokiu atveju siuntimo išlaidas padengsime patys. Pinigai už grąžinamas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Visais kitais kokybės bei aptarnavimo klausimais mielai pakonsultuosime el. paštu.