[cycloneslider id="666"]

Telefono dėklas „Zebranas“

€22.00

Siuntimas Lietuvoje ir į užsienį yra nemokamas!


Galimas suasmeninimas

iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 5/5S
iPhone 5C
iPhone 4/4S
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 3


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui CraftedCover@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Telefono dėklas „Zebranas“. Šis dėklas pagamintas iš zebrano medžio ir juodo matinio plastiko. Ne paslaptis, kad natūralus medis pasižymi ilgaamžiškumu, todėl telefono dėklo nereikės keisti po kelių mėnesių, jis ilgai jus džiugins savo nepriekaištinga autentiška išvaizda, o jūsų telefonas bus apsaugotas nuo įbrėžimų. Be to, natūralaus medžio ir telefono plastiko sintezė atrodo itin originaliai. Jame susilieja šiuolaikinio modernizmo ir niekada nesenstančios klasikos srovės, taip sukurdamos prabanga ir rafinuotumu dvelkiantį išmanųjį prietaisą.

Kiekvienas telefono „Zebranas“ kas kartą pagaminamas vis kitoks – skirtingos spalvos, skirtingos medžio faktūros, tad galite neabejoti, kad jūsų įsigytas telefono aksesuaras bus vienintelis ir nekartojamas!

Prekes gaminame pagal individualų užsakymą, todėl gaminių nesandėliuojame. Smulkius užsakymus įvykdome ir išsiunčiame per 1 – 3 darbo dienas po užsakymo gavimo ir stengiamės, jog prekės būtų pristatytos per 2 – 4 darbo dienas. Visos parduotuvėje esančios prekės yra rankų darbo, gaminamos mūsų dirbtuvėse Vilniuje.

Prekes nemokamai pristatome pirmenybiniu registruotu Lietuvos paštu į be kurį pasaulio kampelį (siuntimas į užsienį taip pat yra nemokamas). Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti siuntinio buvimo vietą Lietuvos pašto siuntų paieškos tinklapyje: www.post.lt. Tarptautiniai užsakymai siunčiami pirmenybiniu registruotu Lietuvos paštu nemokamai. Pristatymas dažniausiai trunka 3 -10 darbo dienas.

Iškilus daugiau klausimų, kreipkitės el. paštu: CraftedCover@perso.lt

Mes garantuojame, kad kiekviena prekė bus pagaminta atidžiai ir kruopščiai patikrinama prieš išsiunčiant klientui. Kadangi visi produktai yra gaminami pagal individualų užsakymą, mes negalime grąžinti apmokėjimo. Vis dėlto prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų, pasitaikius gamybos defektams.
Mes suteikiame prekei 14 dienų garantiją nuo gavimo dienos. Atkreipkite dėmesį, kad mediena yra natūrali medžiaga, kuri laikui bėgant gali keisti išvaizdą.

Dėl prekių grąžinimo kreipkitės el. paštu: CraftedCover@perso.lt.