[cycloneslider id="660"]

Telefono dėklas „Įtrūkimai“

€28.00

Siuntimas Lietuvoje ir į užsienį yra nemokamas!


Galimas suasmeninimas

iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 5/5S
iPhone 5C
iPhone 4/4S
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 3


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui CraftedCover@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Telefono dėklas „Įtrūkimai“ pagamintas iš 100% natūralaus medžio ir juodo matinio plastiko. Šio dėklo medinis paviršius pagamintas iš juodai dažyto baltojo uosio. Medinis dėklas pažadins jūsų pojūčius ir nustebins tikru medžio aromatu. Toks dėklas sujungia modernų meną su nesenstančia klasika, kad jūsų telefonas atrodytų originaliai, moderniai ir kartu prabangiai.

Telefono dėklas „Įtrūkimai“ apsaugos jūsų telefoną nuo nepageidaujamų įbrėžimų. Ant natūralaus medžio dėklo lazeriu išgraviruotas paveiksliukas – profesionalaus dizainerio darbas, kuris jus džiugins, kaskart paėmus savo telefoną į rankas. Šiam dar daugiau originalumo suteikia dažytas medis, kurio faktūra ir raštai skiriasi, todėl antro tokio tikrai nerasite. Savo gaminiams mes užtikriname originalumą ir rankų darbo kokybę.

Prekes gaminame pagal individualų užsakymą, todėl gaminių nesandėliuojame. Smulkius užsakymus įvykdome ir išsiunčiame per 1 – 3 darbo dienas po užsakymo gavimo ir stengiamės, jog prekės būtų pristatytos per 2 – 4 darbo dienas. Visos parduotuvėje esančios prekės yra rankų darbo, gaminamos mūsų dirbtuvėse Vilniuje.

Prekes nemokamai pristatome pirmenybiniu registruotu Lietuvos paštu į be kurį pasaulio kampelį (siuntimas į užsienį taip pat yra nemokamas). Visoms siuntoms suteikiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galite sekti siuntinio buvimo vietą Lietuvos pašto siuntų paieškos tinklapyje: www.post.lt. Tarptautiniai užsakymai siunčiami pirmenybiniu registruotu Lietuvos paštu nemokamai. Pristatymas dažniausiai trunka 3 -10 darbo dienas.

Iškilus daugiau klausimų, kreipkitės el. paštu: CraftedCover@perso.lt

Mes garantuojame, kad kiekviena prekė bus pagaminta atidžiai ir kruopščiai patikrinama prieš išsiunčiant klientui. Kadangi visi produktai yra gaminami pagal individualų užsakymą, mes negalime grąžinti apmokėjimo. Vis dėlto prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų, pasitaikius gamybos defektams.
Mes suteikiame prekei 14 dienų garantiją nuo gavimo dienos. Atkreipkite dėmesį, kad mediena yra natūrali medžiaga, kuri laikui bėgant gali keisti išvaizdą.

Dėl prekių grąžinimo kreipkitės el. paštu: CraftedCover@perso.lt.