[cycloneslider id="791"]

Spalvotas trikojis sėdimukas

99.00€EUR

Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas!


Galimas suasmeninimas

Rožinė
Žydra
Balta


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui TogaDesign@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Mes norime, kad kas kartą pagalvoję apie savo kėdę NUSIŠYPSOTUMĖTE. Todėl siūlome charizmatiškų sėdimukų kolekciją – atraskite sau mieliausią!

Šis trikojis sėdimukas – praktiškas, stilingas, nuotaikingas interjero akcentas. Puikiai atlieka ir stalelio funkciją. Kiekvienas sėdimukas dažomas rankomis, apdailai naudojamos ekologiškos priemonės. Interjere galima derinti kelis skirtingus modelius ir spalvas.

Originali, spalvota dovana tiek draugui, tiek sau.

Apdaila: pagaminta iš beržo medienos; padengta ekologišku aliejumi ir dažais.

Matmenys: Ø31 x 44,5 cm.

Galima sėdimuko spalva:
Rožinė
Žydra
Balta

TOGA DESIGN produkcija nėra masinė gamyba, visos gyvos idėjos realizuojamos rankomis. Reaguojame į interesus ir kuriame tai, kas aktualiausia Klientui, todėl nesandėliuojame didelių prekių kiekių. Tai reiškia, kad pateikus užsakymą gali tekti palaukti, kol prekė bus pagaminta.

Įprastai jau pagamintos prekės išsiunčiamos per 2-7 darbo dienas. Didesnių matmenų prekes pristato kurjeris. Mažesnių matmenų prekės siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu. Prekių siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Jei užsakymo pateikimo metu užsakomos prekės nebus mūsų sandėlyje, nedelsdami informuosime dėl numatomo gamybos termino.

 

Jei dėl kokių nors priežasčių gauta prekė netenkina, ją galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo gavimo datos, prieš tai susisiekus su mumis adresu TogaDesign@perso.lt. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir nesugadinta. Siuntimo išlaidas šiuo atveju padengia Pirkėjas.

Jei gauta prekė yra nekokybiška, ją pakeisime, pasiūlysime alternatyvą arba grąžinsime sumokėtą sumą. Tokiu atveju siuntimo išlaidas padengsime patys. Pinigai už grąžinamas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.