[cycloneslider id="557"]

Sieninis laikrodis „Dinozauras“

35.00€EUR

+ €7.00 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui 8trees@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Tai yra nuostabus sieninis laikrodis, pagamintas iš natūralios beržo faneros, kuri turi savo išskirtinį medžio raštą ir dėl to kiekvienas laikrodis yra unikalus! Laikrodžiai yra išgraviruojami lazeriu, o vėliau apdirbami rankomis (tai mūsų mėgstamiausia dalis! :) ).

Laikrodžio skersmuo yra 12 colių arba 29 centimetrai. Visi mūsų laikrodžiai atrodo puikiai ir papuošia kiekvienų namų interjerą. Deja, pasirūpinti viena AA tipo baterija Jums teks patiems, nes pašto tarnybos nėra patys didžiausi baterijų gabenimo fanai...

Visiems laikrodžio mechanizmams taikome 24 mėnesių garantiją!

Dauguma prekių yra gaminamos pagal užsakymą, todėl Jūsų užsakymas po apmokėjimo dažniausiai būna išsiunčiamas per 3-5 darbo dienas. Kai išsiųsime prekę, Jus apie tai informuosime!

Paprastai siuntimas į Europos valstybes užtrunka nuo 3 iki 7 dienų. Į kitus pasaulio regionus siuntimas gali užtrukti iki 20 dienų.

Dėl didelių užsakymų susisiekite su mumis ir mes pritaikysime papildomą nuolaidą. Taip pat galite užsisakyti nestandartinių išmatavimų prekę, kurią Jums pagaminsime!

Prekių siuntimo kaina į Lietuvą yra 7.00 EUR.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu: 8trees@perso.lt

Prekės gali būti siunčiamos atgal pinigų grąžinimui ar apkeitimui per dvi savaites nuo pristatymo datos. Visos atgal grąžintos prekės turi būti orginaliose pakuotėse, nepažeistos ir be naudojimo požymių.

Norėdami grąžinti įsigytą prekę, susisiekite su mumis el. paštu: 8trees@perso.lt.

Prekių grąžinimo išlaidas pirkėjas turi pasidengti pats.

Visiems laikrodžių mechanizmams, kurie yra įmontuojami į „8 Trees“ sieninius laikrodžius, yra taikoma 24 mėnesių garantija.