[cycloneslider id="443"]

Rožiniai „Boho“ auskarai

32.00€ EUR

+ €5.59 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui artkvarta@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Rožiniai „Boho“ auskarai

Šie auskarai yra pagaminti iš nelygaus rožinės spalvos vitražinio stiklo, vario vielos bei skardos be švino. Tai puiki dovana toms, kurios nori išsiskirti! Stiklas yra unikali medžiaga, kuri niekada nepraras savo spalvos ir išvaizdos, todėl jeigu stiklą išsaugosite nesudaužę, šiuos auskarus galėsite perduoti netgi savo anūkėms, kurios toliau galės ją nešioti!

Gaminys yra atsparus vandeniui, tačiau jam sušlapus, nuvalykite metalą sausu audiniu. Auskarų ilgis yra 5 cm. Sudėtyje nėra nikelio ar švino!

Gavę jūsų apmokėjimą, prekes išsiunčiame ne vėliau kaip po dviejų-trijų dienų. Jeigu užsakote didelį kiekį prekių, tada gamyba ir išsiuntimas gali užtrukti iki vienos savaitės. Visas užsakytas prekes siunčiame tik registruotu paštu su sekimo numeriu.

Siuntimas į Lietuvą turėtų užtrukti apie vieną savaitę, o į kitas ES šalis iki dviejų savaičių.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu: artkvarta@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mes norime, jog kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas! Jeigu gauta prekė nepateisino jūsų lūkesčių, tuomet galite ją grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Pinigai už įsigytą prekę yra grąžinami, tačiau siuntimo išlaidas turite pasidengti patys. Prekės turi būti grąžinamos autentiškoje pakuotėje, nepažeistos ir neturinčios kitokių dėvėjimo požymių.