[cycloneslider id="428"]

Raudona moteriška rankinė

63.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Raudona moteriška rankinė

Tai puiki rankinė einant į miestą, kuri patikimai saugos jūsų telefoną, piniginę, raktus, lūpdažį, veidrodėlį ir net nedidelę knygą ar iPad planšetinį kompiuterį. Rankinės gale yra kišenėlė su užtrauktuku. Tai yra ekologiškas sprendimas jums, kuris apsaugos nuo lietaus ir nuobodžios masinės produkcijos!

Ši rankinė yra pagaminta iš priešgaisrinės žarnos medžiagos, kuri buvo naudojama gesinant ugnį miestuose. Šiame gaminyje naudojama medžiaga yra daug lengvesnė nei ta, kurią naudoja ugniagesiai gesindami miškų gaisrus. Kiekviena rankinė yra unikali dėl savo natūralaus nusidėvėjimo, tačiau tuo pačiu turi savo išskirtinę istoriją!

Rankinės išmatavimai: 28 x 23 cm.

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!