[cycloneslider id="861"]

Plaukikas

€33.00 EUR

Siuntimas Lietuvos registruotu paštu nemokamas


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui adelepo@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Šilti ir sūrūs vasaros prisiminimai. Buvo vėsi rugpjūčio diena ir aš pagavau save mąstant – vasara jau tuoj tuoj pasibaigs. Labai sunku atsisveikinti su ilgesnėmis dienomis, saulėtu dangum ir nesibaigiančiais nuotykiais. Ore tiesiog tvyro visuotinė tinginystė gerąja prasme. Aš visiškai nebuvau pasiruošusi su tuo atsisveikinti. Ši lėlė yra mano būdas sutelkti visus tuos šiltus ir sūrius prisiminimus. Pasirinkau šiek tiek vaikišką stilistiką, kad pabrėžčiau tą vasarišką nerūpestingumą.

Plaukikas yra sėdinti serijinė lėlė. Maždaug 15cm dydžio. Medžiaginis minkštas kūnas. Veidas ir kojos ištapyti akriliniais dažais, pastelėmis ir akvarele, padengti saugančiu akriliniu laku. Gelbėjimo ratas gali būti nuimamas.

Turi saugią ir dailią dėžutę keliavimui. Lėlė sukurta dekoratyviniais tikslais.

Siuntinys paruošiamas per dvi darbo dienas po gauto apmokėjimo.

Siuntimas registruotu paštu Lietuvoje yra nemokamas. Siuntimas į užsienio šalis pagal tuo metu nustatytus Lietuvos pašto įkainius.

Siuntimas Omniva paštomatu - 2,31 €

Jeigu esate nepatenkintas įsigytu produktu, galite jį grąžinti per 14 darbo dienų nuo pristatymo datos. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, nepažeista. Siųsdami prekę atgal jūs prisiimate atsakomybę už siuntimą teisingu adresu ar galimą žalą prekei siuntimo metu. Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos. Pinigai grąžinami arba prekė yra pakeičiama per 5 darbo dienas po to, kai prekė grįžta pas pardavėją. Susisiekite su mumis el. paštu, mes atsakysime į visus rūpimus klausimus ir rasime jums priimtiniausią išeitį.