[cycloneslider id="880"]

Personalizuotas pakabukas „Love Touched Heart"

€7.00 EUR

+ €4.39 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Žalvaris

Sidabras (+25.00 €)

Auksas (+300.00 €)

Be graviravimo

Graviravimas lazeriu (+15.00 €)


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Jewelrystudio@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Tai personalizuotas unikalus pakabukas „Love Touched Heart"
Kitoje pakabuko pusėje yra galimas užrašas, ženklas ir kt. (papildomas suasmeninimo mokestis) - aprašykite užsakyme prie papildomų pastabų skilties.
Galimas sidabro, aukso, žalvario variantas.
Svoris: 10 g.
Išmatavimai: 17x25x4 mm.
1,5 mm., 70 cm. ilgio natūralios odos virvelė įeina į kainą.

Visi Juvelyrikos dizaino studijos parduodami gaminiai turi VĮ ,,Lietuvos prabavimo rūmų'' įspaudą su gaminį atitinkančia praba. Gaminiai inkrustuoti brangakmeniais turi atitinkamus VĮ ,,Lietuvos prabavimo rūmų'' išduotus kokybės sertifikatus.

Pristatymo trukmė: Lietuvoje prekės pristatomos LP EXPRESS (Baltic Post) pagalba per 2 - 3 darbo dienas nuo Jūsų užsakymo atlikimo patvirtinimo elektroniniu paštu.
Į Europos Sąjungos ir kitas šalis pristatymo terminas priklauso nuo šalies, į kurią siunčiamas siuntinys bei LP EXPRESS (Baltic Post) siuntimo sąlygų.

Pristatymo kaina: Lietuvoje - 4.39 Eur, (įskaičiuotos papildomos siuntimo išlaidos).
Į Europos Sąjungos ir kitas šalis pristatymo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiamas siuntinys (įskaičiuotos papildomos siuntimo išlaidos).

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu.

Juvelyrikos dizaino studija atsako už savo gaminių kokybę ir suteikia jiems vienerių metų garantiją nuo pirkimo datos. Garantinio laikotarpio metu galimybė padidinti arba sumažinti (jei tai techniškai įmanoma) žiedą, patrumpinti ar pailginti vėrinį, apyrankę, atnaujinti ar sutaisyti mūsų sukurtą papuošalą. Pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotrarpiui, Juvelyrikos dizaino studijos kurtus gaminius pataisysime už papildomą mokestį (įvertinus esamą papuošalo stovį).

Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su garantinės prekės siuntimu (garantinio laikotarpio metu), apmoka pirkėjas, prieš tai suderinus el. paštu su Juvelyrikos dizaino studija.

Atkreipkite dėmesį:

  • Dovanodami sidabro, aukso arba žalvario papuošalą, būkite iš anksto tikri, kad žmogus, gausiantis dovaną, nėra alergiškas kuriam nors iš tauriųjų metalų ar jų lydinių! Kitaip, įsigijus dovaną Juvelyrikos dizaino studija (jewelrystudio.eu), o vėliau norint ją grąžinti, pretenzijos dėl alerginių reakcijų nebus pagrįstos.
  • Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galėsite per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos, išanksto susisiekus el. paštu bei pateikus raštu grąžinimo priežastį.
    Po Juvelyrikos dizaino studijos patvirtinimo el. paštu išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime su jai priklausančiu Juvelyrikos dizaino studijos autorinio darbo sertifikatu, apmokėjimo išrašo kopija su užsakymo numeriu. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kurjerių pagalba (siuntos gavimo adresas bus patikslintas el. paštu).
    Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime 10 darbo dienų bėgyje į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto/muitinės išlaidas, susijusias su grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Juvelyrikos dizaino studija pasilieka sau teisę nepriimti atgal juvelyrinių dirbinių su mechaninių pažeidimų žymėmis, jeigu jos atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo. Kilus klausimams dėl tokių gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamės į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kuri, savo ruožtu, konsultuojasi su VĮ ,,Lietuvos prabavimo rūmais'', ar tokia pretenzija yra pagrįsta.

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu.