[cycloneslider id="298"]

Patalynės užvalkalai kūdikiui "Melsvas ūkas"

49.00€ EUR

+ 2.00 - 3.00€ siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

35x55 cm

40x60 cm

50x60 cm

 

100x135 cm

90x130 cm

50x70cm


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Gintarė4kedutes@perso.lt arba Justina4kedutes@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Komplektėlis yra subtilaus melsvo atspalvio, dekoruotas melsvais neriniais. Pagrindinis pataliukų akcentas yra penki dailūs kaspinai išsidėstę viršutinėje kaldrytės dalyje. Pagalvytė taip pat dekoruota nėriniais. Užsegimas - plastikinėmis spaudėmis.

Komplektą sudaro:

  • pagalvės užvalkalas (1 vnt.)
  • antklodės užvalkalas (1 vnt.)
  • paklodė 90x140 cm (1 vnt.)

Audinys: 100 proc. medvilnė;

Pakuotė: firminė „Keturių kėdučių“ dėžutė;

Jei Jūsų mažylio pataliukai yra kitų matmenų - susisiekite su mumis ir pagaminsime Jūsų pageidaujamo dydžio patalynės komplektą.

„Keturios Kėdutės“ el. parduotuvėje, kuri veikia kiekvieną dieną ir 24 valandas per parą, rasite prekių, kurios jau yra pagamintos ir gali būti siunčiamos nedelsiant. Prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip po 4 darbo dienų po apmokėjimo.

Keturios Kėdutės pasilieka teisę keisti audinių atspalvių toną bei nėrinių raštą į artimiausią galimą variantą, jei tai nekeičia bendro modelio vaizdinio.

Jeigu neradote Jums tinkančios prekės arba reikiamų konkretaus prekės modelio matmenų, rašykite mums el. paštu. Individualūs užsakymai, po suderinimo su klientu ir apmokėjimo, pagaminami per 2 savaites.

  • Užsakymai gali būti siunčiami per Lietuvos paštą. Pristatymo terminas Lietuvoje yra 2-4 darbo dienos. Visi užsakymai siunčiami registruotu paštu, todėl yra galimybė stebėti siuntimo būseną tinklapyje: http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska. Kai prekės bus pristatytos Jūsų į pašto skyrių - galėsite iš karto atsiimti siuntinį. Kaina - 2 EUR nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.
  • Užsakymai taip pat gali būtisiunčiami per kurjerį - tokiu būdu gauste užsakymą per 1 d.d. nuo jos išsiuntimo ir prekė bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu. Prieš atvešdamas prekę, kurjeris susisieks su Jumis, tad būtinai reikia nurodyti savo telefono numerį. Kaina 3 EUR nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.

Darbo dienomis pateikti užsakymai suformuojami ir išsiunčiami ne vėliau kaip per 4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

*Individualių užsakymų paruošimo laikas derinamas atskirai.

Jeigu Jūsų netenkina įsigytos prekės, susisiekite su mumis, nurodydami užsakymo datą, numerį, prekės modelį ir konkrečią priežastį el. paštu.

Atsakysime Jums  per 5 darbo dienas nuo el. laiško gavimo. Didžiausia mūsų vertybė – klientai, todėl visuomet stengiamės rasti kompromisą.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekės nebuvo naudojamos;
  • Prekės nebuvo sugadintos;
  • Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės;
  • Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.

Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė. Iškilus klausimams prašome kreiptis: Telefonu +37067162668 arba el. paštu.