[cycloneslider id="332"]

Pakabukas su mėlynos spalvos ornamentu

10.00€ EUR

+ 1.50€ siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui dandy@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Bronzinės spalvos apvalus pakabukas su rėmelio papuošimu, bei įtvirtintu kabošonu.

Kabošono diametras: 30 mm.

Pakabuko diametras: 38 mm.

Grandinėlės ilgis: ~50 cm.

Metalas: Cinko lydinys be alergizuojančių švino ir nikelio.

Pastaba: Kadangi papuošalas yra rankų darbo, jūsų įsigytas gali šiek tiek skirtis (būti gražesnis ;) nuo matomo fotografijoje.

Įspėjimas: Lengvas lietutis papuošalui nepakenks, bet jis nėra visiškai atsparus vandeniui, tad rekomenduojame jį nusiimti prieš maudantis.

 

Pristatymas Lietuvoje ir visame pasaulyje vykdomas per AB "Lietuvos paštas" registruotu pirmenybiniu laišku. Siuntimas Lietuvoje kainuos 1.50 EUR, už Lietuvos ribų - 3 EUR.
 Pirkdami už daugiau nei 20 EUR, prekes Lietuvoje išsiųsime nemokamai!

Pastaba: Prekės išsiunčiamos per 3 d.d. nuo užsakymo gavimo datos.

 

Pinigų ir prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis  2011m. gruodžio 23 d. Nr.: 4-959  LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
 Taip pat minėtame įsakyme yra apibrėžta ir sandorio nutraukimo galimybė. Punktas 9. CK ištrauka: 
http://www.infolex.lt/ta/12755:str6.367


 dandy.lt parduotuvėje įsigytas prekes galite mums grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos, jei jų neatidarėte, nenaudojote, nepažeidėte gamintojo pakuotės ar kitaip nesumažinote prekių vertės. Pinigus už prekes Jums grąžinsime per 5 darbo dienas nuo grąžinamų prekių atgavimo. Kitą tos pačios rūšies prekę, jei turime sandėlyje, pakeisime jums pageidaujant.


 Norėdami grąžinti prekes, pirmiausia informuokite mus apie tai pasirinkę nuorodą  Grąžinimai puslapio apačioje esančioje  skiltyje "Klientų aptarnavimas", arba el. paštu
info@dandy.lt. Laiške prašome nurodyti: Jūsų užsakymo numerį, grąžinamų prekių pavadinimą ir kiekį, grąžinimo priežastį.


 Grąžinamas prekes tinkamai ir saugiai supakuokite. Naudokite pakuotę, kurioje prekės Jums buvo pristatytos. Svarbu taip supakuoti grąžinamas prekes, kad gabenant jos nebūtų pažeistos ar sugadintos. Norėdami grąžinti prekes siųskite registruotu paštu per Lietuvos Paštą.


 Prekes grąžinate Jūs savo lėšomis, išskyrus atvejus, kai gaunate ne tas prekes, kurias užsakėte ir norite jas pakeisti, arba grąžinate nekokybiškas prekes. Tokiais atvejais mes sumokame prekių grąžinimo išlaidas.


 Jei taip nutiktų, kad gautumėte ne tas prekes, kurias užsakėte,  informuokite mus apie tai pasirinkę nuorodą  Grąžinimai puslapio apačioje esančioje  skiltyje "Klientų aptarnavimas", arba el. paštu
info@dandy.lt. Laiške prašome nurodyti: Jūsų užsakymo numerį, gautų prekių pavadinimą ir kiekį, užsakytų prekių pavadinimą ir kiekį. Mes sumokėsime prekių grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytas prekes iš karto, kai tik gausime grąžinamas prekes.


 Jei taip nutiktų, kad gautumėte nekokybiškas prekes, i informuokite mus apie tai pasirinkę nuorodą  Grąžinimai puslapio apačioje esančioje  skiltyje "Klientų aptarnavimas", arba el. paštu
info@dandy.lt. Laiške prašome nurodyti: Jūsų užsakymo numerį, gautų nekokybiškų prekių pavadinimą ir kiekį, prekių trūkumus. Mes įsipareigojame pakeisti nekokybiškas prekes analogiškomis kokybiškomis prekėmis ir sumokėti nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas. Tuo atveju, jei neturėtume analogiškų prekių pakeitimui, grąžinsime Jums už prekes sumokėtus pinigus