[cycloneslider id="409"]

Nešiojamo kompiuterio krepšys - pilkas

98.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Nešiojamo kompiuterio krepšys - pilkas

Šis nešiojamo kompiuterio krepšys yra pagamintas iš aukščiausios kokybės panaudotos pilkos priešgaisrinės žarnos medžiagos, kuri užtikrins, jog jūsų kompiuteris išliks sausas ir saugus. Krepšys yra tinkamas 13-14 colių nešiojamiems kompiuteriams, jo diržas yra reguliuojamas. Dėl gaisrininkų įrangoje naudojamos medžiagos šis krepšys yra praktiškai neperšlampamas. Nerekomenuojame su šiuo krepšiu maudytis duše, tačiau paprastas lietus šiam krepšiui neturėtų būti kliūtis.

Priešgaisrinės žarnos, iš kurių medžiagos pagamintas šis krepšys, buvo naudojamos gesinant gaisrus Estijoje. Kai kurie krepšiai gali turėti orginalius serijos numerius ar kitokius ženklus, likusius nuo dienų kai ši medžiaga tarnavo gaisrininkams. Be abejonės, kiekvienas krepšys turi savo unikalią istoriją!

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!