[cycloneslider id="421"]

Nešiojamo kompiuterio įmautė - geltona

55.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Nešiojamo kompiuterio įmautė - geltona

Ši įmautė yra skirta 13 colių MacBook Air nešiojamiems kompiuteriams. Įmautė apsaugo jūsų mylimą kompiuterį nuo drėgmės ir netgi stipraus lietaus! Vidinėje įmautės dalyje esantis pamušalas apsaugos jūsų kompiuterį nuo įbrėžimų ar kitokios žalos.

Geltonos spalvos MacBook Air įmautė yra pagaminta iš lengvos, tačiau labai patvarios medžiagos, ugniagesių vandens žarnose naudojamos gesinant didžiulius miškų gaisrus! Nenuostabu, jog kiekviena įmautė šiek tiek skiriasi dėl savo medžiagų nusidėvėjimo, tačiau tai garantuoja, jog jūsų turima įmautė bus 100 procentų unikali!

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!