[cycloneslider id="422"]

Moteriškas krepšys „Brave“

89.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Moteriškas krepšys „Brave“

Vardas „Brave“ kalba pats už save - tai yra drąsioms moterims skirtas krepšys, kurios supranta kokiems drąsiems ugniagesiams medžiaga, iš kurios padarytas krepšys, tarnavo anksčiau!

Šis krepšys turi didelę vidinę kišenę nešiojamam kompiuteriui ir dvi mažesnes kišenes smulkesniems daiktams. Viena iš mažesnių kišenėlių turi užtrauktuką. Krepšio diržas yra ypač patogus ir nevargina jūsų pečių.

"Brave" yra pagaminta iš dviejų skirtingų priešgaisrinių žarnų. Raudonos detalės yra iš medžiagos, kurią atsivežėme iš Norvegijos, o juodos detalės yra Estiškos kilmės. Dėl savo natūralaus nudėvėjimo, kiekvienas krepšys turi unikalius bruožus. Kiekvienas krepšys yra skirtingas ir turi savo istoriją!

Krepšio išmatavimai: 40 x 34 x 12 cm.

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!