[cycloneslider id="859"]

Minkšta lėlė “Goofy” (pilka)

€20.00 EUR

Siuntimas Lietuvos registruotu paštu nemokamas


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui adelepo@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Šie meilūs padarėliai gali būti dailus akcentas kūdikio, vaiko kambariui, ar žaisminga detalė jūsų interjere. Minkštas kūnas pagamintas iš medvilnės ir sintetinio žaislų kamšalo. Veidas ištapytas akriliniais dažais ir pastelėmis, padengtas saugančiu laku. Dydis: 17cm.

 

Ši lėlė nerekomenduojama mažesniems nei 6 metų vaikams. Nebent ji bus naudojama tik dekoratyviniais tikslais. Jos negalima skalbti.

Siuntinys paruošiamas per dvi darbo dienas po gauto apmokėjimo.

Siuntimas registruotu paštu Lietuvoje yra nemokamas. Siuntimas į užsienio šalis pagal tuo metu nustatytus Lietuvos pašto įkainius.

Siuntimas Omniva paštomatu - 2,31 €

Jeigu esate nepatenkintas įsigytu produktu, galite jį grąžinti per 14 darbo dienų nuo pristatymo datos. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, nepažeista. Siųsdami prekę atgal jūs prisiimate atsakomybę už siuntimą teisingu adresu ar galimą žalą prekei siuntimo metu. Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos. Pinigai grąžinami arba prekė yra pakeičiama per 5 darbo dienas po to, kai prekė grįžta pas pardavėją. Susisiekite su mumis el. paštu, mes atsakysime į visus rūpimus klausimus ir rasime jums priimtiniausią išeitį.