[cycloneslider id="414"]

„Messenger“ krepšys - pilkas

98.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

„Messenger“ krepšys - pilkas

„Messenger“ iš anglų kalbos galima versti kaip laiškanešys, tačiau jums nebūtina juo būti, jog galėtumėte šį krepšį nešioti! Jis puikiai tiks dizaineriams, dantistams, mokytojams ir visiems kitiems. Šis krepšys garantuoja patikimą apsaugą nuo lietaus, dulkių ir nuobodžios masinės produkcijos.

Krepšio viduje yra didelė kišenė jūsų nešiojamam kompiuteriui. Taip pat yra du mažesni skyreliai, bei kišenėles vizitinėms kortelėms ar gumos pakeliui. Krepšys turi reguliuojamą diržą.

Šis, „Messenger“ tipo krepšys yra pagamintas iš dviejų skirtingų priešgaisrinių žarnų medžiagų - šviesiai ir tamsiai pilkos. Pilkos medžiagos vidinė pusė yra naudojama gauti juodos spalvos krepšio detales. Kai kurie krepšiai gali turėti orginalius serijos numerius ar kitokius ženklus, likusius nuo dienų kai ši medžiaga tarnavo gaisrininkams. Be abejonės, kiekvienas krepšys turi savo unikalią istoriją!

Krepšio išmatavimai: 100 x 380 x 300 mm.

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!