[cycloneslider id="782"]

Mėlyna raštuota palapinė

99.00€EUR

Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui TogaDesign@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Daug šypsenų ir juoko, naujų žaidimų ir atradimų, gardžių pusryčių ant žalios žolės stebint paukštukus, aukštų smėlio pilių įmerkus kojas į jūrą, linksmų pirmųjų gimtadienių, tingių popiečių klausantis Mamos pasakų ir saldaus saldaus pietų miego lietingą dieną, apsikabinus savo mylimiausią Meškiną – to ir dar daugiau linkime Mažiesiems TOGA palapinių šeimininkams.

O didiesiems šeimininkams siūlome pagalvoti apie vakarus prie laužo su dainomis, romantiškus pasimatymus skaičiuojant krentančias žvaigždes, rytinės saulės sutikimus, įsimintiniausius festivalius ir linksmiausias fotosesijas bei ramų miegą susirangius į pledą ar į Mylimo glėbį – TOGA palapinėje!

Palapinę labai lengva surinkti, o nenaudojamos palapinės nebūtina išardyti – užtenka suskleisti, kad užimtų mažiau vietos.

Korpusas pagamintas iš pušies medienos.
Apdaila: medinės dalys nuteptos ekologišku aliejumi; tekstilė – medvilnė.

Matmenys (gylis x aukštis): 134 x 149 cm

TOGA DESIGN produkcija nėra masinė gamyba, visos gyvos idėjos realizuojamos rankomis. Reaguojame į interesus ir kuriame tai, kas aktualiausia Klientui, todėl nesandėliuojame didelių prekių kiekių. Tai reiškia, kad pateikus užsakymą gali tekti palaukti, kol prekė bus pagaminta.

Įprastai jau pagamintos prekės išsiunčiamos per 2-7 darbo dienas. Didesnių matmenų prekes pristato kurjeris. Mažesnių matmenų prekės siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu. Prekių siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Jei užsakymo pateikimo metu užsakomos prekės nebus mūsų sandėlyje, nedelsdami informuosime dėl numatomo gamybos termino.

 

Jei dėl kokių nors priežasčių gauta prekė netenkina, ją galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo gavimo datos, prieš tai susisiekus su mumis adresu TogaDesign@perso.lt. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir nesugadinta. Siuntimo išlaidas šiuo atveju padengia Pirkėjas.

Jei gauta prekė yra nekokybiška, ją pakeisime, pasiūlysime alternatyvą arba grąžinsime sumokėtą sumą. Tokiu atveju siuntimo išlaidas padengsime patys. Pinigai už grąžinamas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.