[cycloneslider id="779"]

Mediniai padėkliukai

10.00€EUR

Prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui TogaDesign@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Beržiniai padėkliukai – ne tik puodeliui garuojančios žolelių arbatos ar įkaitusiam arbatiniui padėti. Patiekite ant jų desertą, statykite ant jų vazas, puoškite jais stalą ir t. t. Paviršius dengtas ekologišku aliejumi, jį galima dekoruoti, puošti užrašais, dažyti.

Lietuviško medžio padėkliukai – taip pat gražus lietuviškas palinkėjimas užsienyje gyvenantiems draugams ar iš Lietuvos išvykusiems artimiesiems. Pasidalinkite gyvomis idėjomis ir teigiamomis energijomis, padovanokite dalelę lietuviško krašto tiems, kurie jo ilgisi ar nori jį aplankyti!

Apvalūs, natūraliai trūkinėjantys beržiniai padėkliukai. Komplekte 6 vnt.
Matmenys: Ø9 x 1 cm

Gaminami iš skirtingų medžių, atkeliaujančių su skirtingomis miško istorijomis, todėl matmenys gali šiek tiek skirtis.

Pastaba. Gyva mediena reaguoja į aplinką, tad tikėtini medienos paviršiaus pokyčiai.

 

TOGA DESIGN produkcija nėra masinė gamyba, visos gyvos idėjos realizuojamos rankomis. Reaguojame į interesus ir kuriame tai, kas aktualiausia Klientui, todėl nesandėliuojame didelių prekių kiekių. Tai reiškia, kad pateikus užsakymą gali tekti palaukti, kol prekė bus pagaminta.

Įprastai jau pagamintos prekės išsiunčiamos per 2-7 darbo dienas. Didesnių matmenų prekes pristato kurjeris. Mažesnių matmenų prekės siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu. Prekių siuntimas Lietuvoje nemokamas.

Jei užsakymo pateikimo metu užsakomos prekės nebus mūsų sandėlyje, nedelsdami informuosime dėl numatomo gamybos termino.

 

Jei dėl kokių nors priežasčių gauta prekė netenkina, ją galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo gavimo datos, prieš tai susisiekus su mumis adresu TogaDesign@perso.lt. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir nesugadinta. Siuntimo išlaidas šiuo atveju padengia Pirkėjas.

Jei gauta prekė yra nekokybiška, ją pakeisime, pasiūlysime alternatyvą arba grąžinsime sumokėtą sumą. Tokiu atveju siuntimo išlaidas padengsime patys. Pinigai už grąžinamas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Prekės matmenys yra orientaciniai ir gali nežymiai skirtis, priklausomai nuo gamybai naudojamų medžiagų specifikacijų. Trūkinėjanti, besikeičianti gaminių mediena yra visiškas natūralus reiškinys, todėl tai nelaikoma kokybės trūkumu.

Visais kitais kokybės bei aptarnavimo klausimais mielai pakonsultuosime el. paštu.