[cycloneslider id="603"]

Medinė varlytė „MV001“

€20.00 EUR

+ €1.50 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui MedinisOdinis@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Originalu. Jauku. Natūralu.

Natūralaus medžio peteliškė. Jaukus ir originalus aksesuaras, idealiai tinkantis tiems, kurie nori savo stilių papildyti išskirtinėmis detalėmis.

Peteliškės universalios- jos nuostabiai atrodo ne tik kaip formalios aprangos detalė, tačiau kaip ir mažytis ryškus atributas kasdienėje jūsų aprangoje.

Būk išskirtinis. Būk originalus.

Mūsų el. parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą vietą per 3 darbo dienas.

Siuntimas Lietuvos Paštu kainuoja €1,5 EUR.

Perkant prekių daugiau virš €50 EUR, pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje!

Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu: MedinisOdinis@perso.lt

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:
jeigu gavote ne tai, ką užsisakėte;
jei gavote nekokybišką prekę;
kitais įstatymo numatytais atvejais.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė ir kt.) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekės grąžinamos remiantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Iškilo papildomų klausimų? Rašykite mums: MedinisOdinis@perso.lt.