[cycloneslider id="944"]

Medalionas „Širdies paslaptys“

€235.00 EUR

Nemokamas siuntimas į Lietuvą!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Alabama@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Unikalus ir išskirtinis medalionas pagamintas iš sidabro ir papuoštas puošniais tekančio vandens sidabro elementais, kuris reikalauja ypatingo kruopštumo ir daug darbo naudojant sudėtingą vielos vyniojimo techniką.
Medalionas gali būti puiki Jūsų įvaizdžio pagyvinimo detalė rudens bei žiemos sezonams. Tai gali būti ir puiki dovana mylimam žmogui, nes medaliono viduje galima įsidėti brangų siuvenyrą ar nedidelę nuotraukėlę.
Pagamintas iš skirtingų prabų (925, 930 bei 999) sidabro, kuris yra stipriai oksiduotas ir vietomis nupoliruotas. Tai suteikia papuošalui skirtingų šešėlių bei puošnumo. Medaliono vidus nėra oksiduotas, natūralios sidabro spalvos.

Medaliono išmatavimai:

  • Ilgis: 9.5 cm.;
  • Plotis: 1.8 cm.;
  • Dėžutė: 2.1 x 1.8 cm.;
  • Grandinėlė: 62 cm. tačiau esant pageidavimui galiu jos ilgį pakoreguoti.

Pagamintos prekės yra paprastai išsiunčiamos per 48 valandas registruotu paštu su sekimo numeriu. Stengiuosi visas prekes išsiųsti kitą darbo dieną po įvykdyto užsakymo apmokėjimo.

Siuntiniai Europoje pasiekia užsakovus paprastai per 7 darbo dienas. Visos prekės yra kruopščiai supakuojamos į elegantiškas juvelyrikos dėžutes. :)

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu.

Jeigu nesate patenkinti savo įsigyta preke, ją galite grąžinti per 30 dienų nuo jos gavimo datos originalioje pakuotėje. Prekė turi būti grąžinta tokia, kokią gavote, be jokių dėvėjimo požymių.

Dėl prekių grąžinimo, susisiekite su manimi el. paštu.