[cycloneslider id="860"]

Lėlė su levandomis

€10.00 EUR

Siuntimas Lietuvos registruotu paštu nemokamas


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui adelepo@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Tam tikri kvapai turi įtaką mūsų miego kokybei. Levandos yra žinomos kaip raminančios ir atpalaiduojančios žolelės ir dažnai yra naudojamos palengvinti nemigą, nerimo priepuolius, depresiją ir stresą. Levandų kvapas sulėtina pulsą ir kraujo spaudimą bei leidžia atsipalaiduoti. Ši apsnūdusi minkšta lėlė viduje turi džiovintų levandų žiedų maišelį ir skleidžia saldų levandų kvapą. Pakabinama lėlė gali būti mielas akcentas kūdikio ar vaikų kambaryje. Ją rekomenduojama kabinti šalia lovos ar kūdikio lopšio ir mėgautis maloniu levandų aromatu. Ši lėlė taip pat gali būti naudojama kaip oro gaiviklis spintoje, automobilyje ar kitose erdvėse. Dydis: 14cm Lėlė sukurta dekoratyviniais tikslais.

Siuntinys paruošiamas per dvi darbo dienas po gauto apmokėjimo.

Siuntimas registruotu paštu Lietuvoje yra nemokamas. Siuntimas į užsienio šalis pagal tuo metu nustatytus Lietuvos pašto įkainius.

Siuntimas Omniva paštomatu - 2,31 €

Jeigu esate nepatenkintas įsigytu produktu, galite jį grąžinti per 14 darbo dienų nuo pristatymo datos. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, nepažeista. Siųsdami prekę atgal jūs prisiimate atsakomybę už siuntimą teisingu adresu ar galimą žalą prekei siuntimo metu. Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos. Pinigai grąžinami arba prekė yra pakeičiama per 5 darbo dienas po to, kai prekė grįžta pas pardavėją. Susisiekite su mumis el. paštu, mes atsakysime į visus rūpimus klausimus ir rasime jums priimtiniausią išeitį.