[cycloneslider id="751"]

Kaljanas „Hekkpipe Hexagon“

€55.00

+ €7.49 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Hekkpipe@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

„Hekkpipe Hexagon“ yra lengvas, komaktiškas ir traukiantis akį kaljanas, kurį užkursite daug greičiau nei įprastą kaljaną! Užtruksite dvigubai trumpiau paruošdami šį kaljaną dėl jame įmontuoto specialaus metalinio kūgelio, kuris pakeis įprastai naudojamą aliuminio foliją. Kaljanas papildomai turi papildomą skyrelį karštam angliukui laikyti, kuris padės lengviau ir greičiau jį pajudinti ar pakeisti.

Į kaljano pakuotę įeina:
Medinis dėklas;
Metalinis butelis;
Kotas iš metalo/plastiko;
Dubuo tabakui;
Šlanga;
Žnyplės.

Kaljano naudojimo demonstracija:

 

Norėdami suasmeninti savo „Hekkpipe“ susisiekite su mumis el. paštu ir nurodykite kokį tekstą (iki 140 simbolių) ar paveikslėlį (iki 10 x 10 cm dydžio) norėtumėte jog išgraviruotume ar išpieštume ir mes pasistengsime, jog Jūsų norai taptų realybe! Papildoma suasmeninimo paslauga kainuoja 10 €.

Prekes siunčiame per „Omniva“ pašto siuntų tarnybą, kurios paslaugų kaina siunčiant į Lietuvą yra 7,49 €. Paprastai prekės yra pristatomos per 3 darbo dienas. Užsakydami prekę pasirinkite artimiausią „Omniva“ paštomatą ir mes į jį pristatysime Jūsų prekę. Prekei nukeliavus į Jūsų nurodytą paštomatą, patvirtinimą gausite el. paštu arba telefonu su nurodytu šešiaženkliu kodu, kurį įvedę į nurodytą paštomato saugyklą, galėsite pasiimti savo siuntinį bet kuriuo paros metu.

Jeigu turite papildomų klausimų, visada kreipkitės el. paštu: Hekkpipe@perso.lt

Jeigu esate nepatenkintas įsigytu produktu, turite teisę jį grąžinti per 14 darbo dienų nuo to momento kai jį gavote. Atsiųskite pranešimą mums el. paštu kartu su užsakymo numeriu bei banko rekvizitais. Už grąžinamą prekę grąžinsime tik pačios prekės vertės sumą, kurią sumokėjote ją įsigydamas, tačiau ne siuntimo išlaidas.
Grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos (medinis dėklas, šlanga, vandens buteliukas, centrinis vamzdelis, dubuo ir žnyplės), visiškai nenaudota ir originalioje pakuotėje.
Siųsdami prekę atgal mums prisiimate atsakomybę už siuntimą teisingu adresu, galimą žalą prekei siuntimo metu, todėl patariame atsakingai supakuoti siuntinį, jog šis pasiektų mus tokios būklės, kokios jį išsiuntėme Jums.

Visi produktai turi būti grąžinami adresu:
HEKK, Ltd
Gatvė: Tondi 17b
City: Tallinn
Pašto kodas: 11301
Šalis: Estija
Country: Estonia

Pinigai bus grąžinami tik į pirkėjo banko sąskaitą iš kurios buvo apmokėta sąskaita už užsakytą prekę. Pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.