[cycloneslider id="747"]

Kaljanas „Hekkpipe Active“

€75.00

+ €7.49 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Natūrali medžio
Mėlyna
Oranžinė
Juoda
Raudonmedžio
Žalia


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Hekkpipe@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

„Hekkpipe Active“ yra patogus nešiotis su savimi kaljanas, kuris Jums patikimai tarnaus nesvarbu kur būtumėt! Jis yra sukonstruotas taip, jog būtų saugus net netyčia parvertus ant šono. Šis „Hekkpipe Active“ kaljano modelis turi nerūdijančio plieno kūgelį, kuris apsaugos smilkstantį angliuką nuo iškritimo. Šis patikimas bei lengvai naudojamas kaljanas yra populiariausas mūsų gaminys.

Į kaljano pakuotę įeina:
Medinis dėklas;
Metalinis butelis;
Kotas iš metalo/plastiko;
Dubuo tabakui;
Šlanga;
Žnyplės;
Nusegamas dirželis nešiojimui per petį.

Kaljano naudojimo demonstracija:

 

Norėdami suasmeninti savo „Hekkpipe“ susisiekite su mumis el. paštu ir nurodykite kokį tekstą (iki 140 simbolių) ar paveikslėlį (iki 10 x 10 cm dydžio) norėtumėte jog išgraviruotume ar išpieštume ir mes pasistengsime, jog Jūsų norai taptų realybe! Papildoma suasmeninimo paslauga kainuoja 10 €.

Prekes siunčiame per „Omniva“ pašto siuntų tarnybą, kurios paslaugų kaina siunčiant į Lietuvą yra 7,49 €. Paprastai prekės yra pristatomos per 3 darbo dienas. Užsakydami prekę pasirinkite artimiausią „Omniva“ paštomatą ir mes į jį pristatysime Jūsų prekę. Prekei nukeliavus į Jūsų nurodytą paštomatą, patvirtinimą gausite el. paštu arba telefonu su nurodytu šešiaženkliu kodu, kurį įvedę į nurodytą paštomato saugyklą, galėsite pasiimti savo siuntinį bet kuriuo paros metu.

Jeigu turite papildomų klausimų, visada kreipkitės el. paštu: Hekkpipe@perso.lt

Jeigu esate nepatenkintas įsigytu produktu, turite teisę jį grąžinti per 14 darbo dienų nuo to momento kai jį gavote. Atsiųskite pranešimą mums el. paštu kartu su užsakymo numeriu bei banko rekvizitais. Už grąžinamą prekę grąžinsime tik pačios prekės vertės sumą, kurią sumokėjote ją įsigydamas, tačiau ne siuntimo išlaidas.
Grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos (medinis dėklas, šlanga, vandens buteliukas, centrinis vamzdelis, dubuo ir žnyplės), visiškai nenaudota ir originalioje pakuotėje.
Siųsdami prekę atgal mums prisiimate atsakomybę už siuntimą teisingu adresu, galimą žalą prekei siuntimo metu, todėl patariame atsakingai supakuoti siuntinį, jog šis pasiektų mus tokios būklės, kokios jį išsiuntėme Jums.

Visi produktai turi būti grąžinami adresu:
HEKK, Ltd
Gatvė: Tondi 17b
Miestas: Talinas
Pašto kodas: 11301
Šalis: Estija

Pinigai bus grąžinami tik į pirkėjo banko sąskaitą iš kurios buvo apmokėta sąskaita už užsakytą prekę. Pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.