[cycloneslider id="951"]

Kaklo papuošalas su apatito mineralu

€95.00 EUR

Nemokamas siuntimas į Lietuvą!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Alabama@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Tai organiškas minimalistinio dizaino kaklo papuošalas su apatito mineralo grynuoliais, įremintais sidabre. Šio papuošalo gamyba reikalauja ypatingo kruopštumo ir daug darbo naudojant sudėtingą vielos vyniojimo techniką. Karneolio energinga raudona spalva puikiai kontrastuoja su vėsia melsvai žalia apatito mineralo spalva. Tai yra puikus aksesuaras toms, kurios vertina unikalumą, išskirtinumą bei šiuolaikišką minimalizmą.
Kaklo papuošalas yra pagamintas rankomis naudojant skirtingų prabų sidabrą (925, 930 bei 999), apatito grynuolius bei briaunuotą karneolio akmenuką. Papuošalo gamyboje naudojamas sidabras yra stipriai oksiduojamas ir nupoliruojamas, jog suteiktų įvairių sidarbo atspalvių žaismą.

Kaklo papuošalo išmatavimai:

  • Grandinėlės ilgis: 46.5 cm.;
  • Pakabukas: 4.6 x 1.2 cm.

Pagamintos prekės yra paprastai išsiunčiamos per 48 valandas registruotu paštu su sekimo numeriu. Stengiuosi visas prekes išsiųsti kitą darbo dieną po įvykdyto užsakymo apmokėjimo.

Siuntiniai Europoje pasiekia užsakovus paprastai per 7 darbo dienas. Visos prekės yra kruopščiai supakuojamos į elegantiškas juvelyrikos dėžutes. :)

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu.

Jeigu nesate patenkinti savo įsigyta preke, ją galite grąžinti per 30 dienų nuo jos gavimo datos originalioje pakuotėje. Prekė turi būti grąžinta tokia, kokią gavote, be jokių dėvėjimo požymių.

Dėl prekių grąžinimo, susisiekite su manimi el. paštu.