[cycloneslider id="418"]

iPad mini įmautė - įvairių spalvų

53.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Geltona

Juoda

Pilka

Rausva


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

iPad mini įmautė - įvairių spalvų

Vieną akimirką tavimi teką tūkstančiai litrų vandens, o kitą tu jau turi rūpintis kažkieno iPad mini planšetiniu kompiuteriu. Keistas atrodo tas priešgaisrinės žarnos gyvenimas... Ši įmautė puikiai tiks jūsų iPad mini ir nors nerekomenduojame maudytis su šia įmaute, tačiau jūsų planšetinis kompiuteris bus puikiai apsaugotas nuo lietaus!

Kaip ir kiti mūsų produktai, ši iPad mini įmautė yra pagaminta iš perdirbtos priešgaisrinės šlangos medžiagos. Galite pasirinkti geltonos, juodos, tamsiai pilkos arba rausvos spalvos įmautes!

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!