[cycloneslider id="434"]

Grandinėlė su širdies formos pakabuku

20.00€ EUR

+ €5.59 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Raudona

Rožinė

Skaidri

Mėlyna

Juoda

Balta


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui artkvarta@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Grandinėlė su širdies formos pakabuku - įvairių spalvų

Ši grandinėlė yra pagaminta iš nelygaus įvairių spalvų vitražinio stiklo, skardos be švino bei vario vielos. Stiklas gali keisti savo atspalvius priklausomai nuo apšvietimo, tačiau jis visada atrodo nuostabiai! Stiklas yra unikali medžiaga, kuri niekada nepraras savo spalvos ir išvaizdos, todėl jeigu stiklą išsaugosite nesudaužę, šią grandinėlę galėsite perduoti netgi savo anūkams, kurie toliau galės ją nešioti!

Gaminys yra atsparus vandeniui, tačiau jam sušlapus, tiesiog nuvalykite metalą sausu audiniu. Grandinėlė yra 60 cm ilgio su užsegimu. Širdies pakabuko plotis yra 2.5 cm, o aukštis 3 cm.

Gavę jūsų apmokėjimą, prekes išsiunčiame ne vėliau kaip po dviejų-trijų dienų. Jeigu užsakote didelį kiekį prekių, tada gamyba ir išsiuntimas gali užtrukti iki vienos savaitės. Visas užsakytas prekes siunčiame tik registruotu paštu su sekimo numeriu.

Siuntimas į Lietuvą turėtų užtrukti apie vieną savaitę, o į kitas ES šalis iki dviejų savaičių.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu: artkvarta@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mes norime, jog kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas! Jeigu gauta prekė nepateisino jūsų lūkesčių, tuomet galite ją grąžinti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Pinigai už įsigytą prekę yra grąžinami, tačiau siuntimo išlaidas turite pasidengti patys. Prekės turi būti grąžinamos autentiškoje pakuotėje, nepažeistos ir neturinčios kitokių dėvėjimo požymių.