[cycloneslider id="729"]

Geltonos ir juodos spalvos gėlių karūnėlė

€14.00

+ €6.00 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Beauxoxo@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Ši gėlių karūnėlė tapo viena iš populiariausių mano prekių. Ji pagaminta iš geltonų popierinių rožių, papuoštų juodos spalvos lapeliais. Karūnėlę galima nešioti per vestuves, mergvakarius, krikštynas ir begalę kitų progų! Gražiausiai ji dera prie palaidų banguotų plaukų!

Paprastai šis dydis tinka visoms, tačiau jeigu pageidaujate kito dydžio karūnėlės, kreipkitės el. paštu!

Karūnėlės išmatavimai:

perimetras yra apie 56 cm;
gelyčių dydis: 1,5 cm.

Stengiuosi visus siuntinius išsiųsti JK Karališkuoju paštu (Royal Mail) per 3 – 5 darbo dienas. Kartais šis terminas gali šiek tiek keistis dėl tam tikrų medžiagų ar kitų komponentų trūkumo. Kai išsiųsiu Jūsų užsakytą prekę, gausite patvirtinimą el. Paštu. Siuntimas į ES šalis paprastai užtrunka nuo 4 iki 12 darbo dienų.

Siuntimas Europos Sąjungoje standartiniu oro paštu kainuoja 6 EUR. Į šią kainą neįeina papildomas siuntinio draudimas ar jo sekimo numeris. Norėdami įsigyti vieną iš šių papildomų paslaugų, susisiekite su manimi el. paštu ir mes suderinsime visas detales bei kainas. Įprastai prekės siuntimas su sekimo numeriu papildomai kainuoja apie 10 EUR.

Patenkinti klientai yra mano prioritetas, todėl visada stengiuosi, jog kiekvienas iš Jūsų būtų patenkinti ir džiaugtumėtės savo įsigyta preke taip, kaip aš džiaugiuosi ją kurdama. Deja, jeigu taip nutiko, jog pristatyta prekė neatitinka savo aprašymo ar yra sugadinta, tuomet mielai grąžinsiu Jūsų už prekę sumokėtus pinigus per 7 d.d. nuo įsigijimo. Primenu, jog turite išsaugoti pašto siuntos dokumentus, kurie yra įrodymas, jog įsigijote prekę. Dėl prekių grąžinimo susisiekite su manimi el. paštu.

Deja, negaliu prisiimti atsakomybės už dingusius siuntinius. Jeigu norite apsisaugoti nuo to, tuomet siūlau Jums įsigyti siuntos registravimo ar sekimo paslaugą.