[cycloneslider id="429"]

Geltona miesto rankinė

98.00€ EUR

Nemokamas pristatymas visame pasaulyje!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui hosewear@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Geltona miesto rankinė

Jeigu darbe tenka kartais gesinti gaisrus, tuomet ši rankinė kaip tik tau! Ši geltona miesto rankinė turi vidinę kišenę, kurioje tilps 13-14 colių nešiojamas kompiuteris ir dvi mažesnes kišenėles tavo telefonui, raktams ir lūpų blizgiui.

Rankinę gali užsegti su užtrauktuku ir kai tai padarysi, tavo rankinė bus apsaugota nuo lietaus! Rankinės šonai gali būti praplatinami esant didesniam vietos poreikiui.

Kaip ir kiti mūsų produktai, ši rankinė yra pagaminta iš priešgaisrinių vandens žarnų medžiagos. Geltona medžiaga yra labai lengva ir mėgstama ugnegiasių, todėl ši rankinė yra nesunki. Rankinės vidus yra padengtas tekstile.

Kieviena rankinė yra unikali, todėl gali pasitaikyti įvairių nusidėvėjimo požymių dėl ankstesnio šios medžiagos panaudojimo. Tačiau kiekviena rankinė turi savo išskirtinę istoriją!

Rankinės išmatavimai: 145 x 405 x 270 mm.

HoseWear savo produktus visame pasaulyje pristato nemokamai!

Paprastai prekės paruošimas siuntimui gali užtrukti iki 3 dienų, o siuntimas iki 7 dienų. Kai pateiksite užsakymą ir prekę išsiusime jūsų nurodytu adresu, gausite sekimo numerį, kuriuo pasinaudoję, galėsite sekti savo užsakymą svetainėje: www.dhl.com.

Jeigu turite klausimų, būtinai kreipkitės el. paštu: hosewear@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, todėl, jeigu nuspręsite prekę grąžinti, prašome pranešti mums el. laišku (hosewear@perso.lt) ir mes pasistengsime jums padėti!

Dėkojame už dėmesį!