[cycloneslider id="454"]

Emeraldo spalvos pakabukas su sidabrine grandinėle

35.00€EUR

+ €7.00 EUR siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui NYXjewellery@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Emeraldo spalvos pakabukas su sidabrine grandinėle

NYX papuošalai yra modernūs, elegantiški bei išsiskiriantys minimalistiniu dizainu. Mūsų kūriniai yra pagaminti iš organiškų medžiagų bei labai lengvi, todėl yra puikiai tinkami nešioti kasdien!

Šis pakabukas yra pagamintas iš žaliai nudažytos ekologiškos epoksidinės dervos. Pakabuko kraštuose yra aukso spalvos grandinėlės pritvirtinimai. Grandinėlė yra iš 925 prabos sidabro, kurios ilgis yra 48 cm. Pakabuko išmatavimai yra 5.8x3.5 cm.

Visi mūsų gaminami epoksidinės dervos papuošalai yra išliejami rankų darbo silikoninėse formose, tada rankomis nušlifuojami ir nupoliruojami. Dėl šios priežasties, papuošaluose gali pasitaikyti mažų burbuliukų ar kitų netobulumų, tačiau garantuojame, kad kiekvienas kūrinys yra unikalus ir šiek tiek skiriasi nuo kitų.

Norime įspėti, jog su papuošalais turėtumėte elgtis atsargiai, saugoti juos nuo sutrenkimų.

Visi papuošalai yra supakuojami mažose dovanų dėžutėse, puikiai tinkančioms dovanoti mylimam žmogui arba sau!

Papuošalai yra siunčiami visame pasaulyje. Supakuojami dailiose dovanų dėžutėse ir papildomai įvyniojami į kamšalą ir išiunčiami voke.
Prekes siunčiu iš Estijos prioritetiniu paštu. Esant poreikiui galiu siųsti ir skubia/registruota siunta.
Jau pagaminti papuošalai yra išsiunčiami per dvi darbo dienas, o naujų papuošalų gamyba ir išsiuntimas gali užtrukti 4-5 dienas.
Už siuntimo metu dingusias ar sugadintas prekes prisiimti atsakomybės negaliu. Turėkite omenyje, jog siuntimo laikai gali skirtis priklausomai nuo prekės pristatymo šalies.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu: NYXjewellery@perso.lt ir mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus!

Prieš įsigydami prekę, būtinai perskaitykite jos aprašymą. Labai tikiuosi, jog liksite patenkinti savo pirkiniais. Jeigu, dėl kokių nors priežasčių, nusprendėte grąžinti prekę, susisiekite el. paštu su manimi per dvi savaites nuo siuntinio gavimo. Pinigai už prekę (orginalioje pakuotėje, nepažeistą) bus grąžinti, tačiau siuntimo išlaidas turėsite pasidengti patys. Jeigu papuošalą reikės pataisyti, tuomet mielai tai padarysiu įvertinusi kokius pataisymus galiu padaryti ir kiek jie gali kainuoti.

Mano klientai man yra be galo svarbūs, todėl siekiu, jog visi būtumėte laimingi! :)