[cycloneslider id="270"]

Bumerangas „Klasikinis 5“

45.00€ EUR

+ 1.45€ siuntimo išlaidos


Galimas suasmeninimas

Bumerangas gali būti įrėminamas arba išpiešiamas pagal individualų užsakymą.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Bumerangai@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Bumerangas „Klasikinis 5“

Šis klasikinės formos bumerangas yra pagamintas iš daugiasluoksnės aukščiausios kokybės beržo faneros. Rankomis šlifuotas ir patikrintas atvirame ore, kad taisyklingai išmestas sugrįžtų atgal. Impregnuotas ir nulakuotas, todėl yra atsparus drėgmei ir susibraižymams.

Matmenys: plotis – 49 cm; aukštis – 25 cm.

KAIP MĖTYTI? 

Klasikinės formos bumerangai mėtomi tik atvirame lauke (pievoje), laikantis bumerango mėtymo instrukcijų. Prieš mėtant reikia įsitikinti, kad į visas puses 30 metrų spinduliu nuo jūsų nėra kliūčių į kurias gali atsitrenkti bumerangas. Bumerango mėtymui geriausiai tinka nevėjuota diena.

PAPILDOMI APMOKYMAI        

Jeigu yra poreikis, Vilniaus mieste Vingio parke galime surengti individualius apmokymus. Išmokysime, kaip reikia taisyklingai mėtyti bumerangą.

SUASMENINIMAS

Bumerangas gali būti įrėminamas arba išpiešiamas pagal individualų užsakymą. Dėl papildomos informacijos teirautis nurodytais kontaktais.

Po apmokėjimo per 2 darbo dienas bumerangas išsiunčiamas registruotu paštu Jūsų nurodytu adresu.

Pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja tik 1.45 €
Nemokamas pristatymas perkant virš 250 Lt!

Pirkėjas gali grąžinti prekes per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį). Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekėsi keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR teisės aktų nuostatomis.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.