[cycloneslider id="943"]

Auskarai „Koralo šakelė“

€165.00 EUR

Nemokamas siuntimas į Lietuvą!


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui Alabama@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Tai rankų darbo, išskirtiniai bei asimetriški sidabro auskarai su raudono koralo šakelėmis. Dešinysis auskaras yra labai patogus nešioti dėl savo formos, o kairysis yra klasikinis segtuku įsegamas auskaras.
Tai nuostabus aksesuaras moterims, kurios vertina šiuolaikišką, metantį iššūkį nusistovėjusioms meno bei kultūros normoms, dizainą.
Pagaminti iš skirtingų prabų (925, 930 bei 999) sidabro ir asimetriškų formų raudonos spalvos koralo šakelių, suteikiančio mielą spalvos akcentą auskarams. Stipriai oksiduotas ir vietomis nupoliruotas sidabras suteikia papuošalui skirtingų šešėlių bei puošnumo.

Auskarų išmatavimai:

  • Dešiniosios ausies auskaro ilgis: 14.5 cm.;
  • Kairiosios ausies auskaro ilgis: 10.5 cm.;
  • Dešiniosios ausies auskaro svoris: 9.5 g.;
  • Kairiosios ausies auskaro svoris: 6.3 g.

Pagamintos prekės yra paprastai išsiunčiamos per 48 valandas registruotu paštu su sekimo numeriu. Stengiuosi visas prekes išsiųsti kitą darbo dieną po įvykdyto užsakymo apmokėjimo.

Siuntiniai Europoje pasiekia užsakovus paprastai per 7 darbo dienas. Visos prekės yra kruopščiai supakuojamos į elegantiškas juvelyrikos dėžutes. :)

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis el. paštu.

Jeigu nesate patenkinti savo įsigyta preke, ją galite grąžinti per 30 dienų nuo jos gavimo datos originalioje pakuotėje. Prekė turi būti grąžinta tokia, kokią gavote, be jokių dėvėjimo požymių.

Dėl prekių grąžinimo, susisiekite su manimi el. paštu.