[cycloneslider id="855"]

Angeliukas “Ačiū”

€10.00 EUR

Siuntimas Lietuvos registruotu paštu nemokamas


Galimas suasmeninimas

Ši dovana neturi suasmeninimo pasirinkčių.


Žiūrėti kaip tai veikia...

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums info@perso.lt arba tiesiogiai gamintojui adelepo@perso.lt

Pateikti užsakymą

Kita informacija

Pasakykite ačiū unikaliu būdu su šiais mažais minkštais angelėliais. Padėti ant palangės ar lentynos jie visuomet primins apie ypatingą laiką praleistą kartu. Angelai visuomet buvo meilės, tyrumo ir tikėjimo simbolis. Parodykite savo dėkingumą mylimiesiems su minkštomis lėlytėmis, kurias jie galės branginti metų metus. Dydis: 15 cm. Turi dailią ir saugią dėžutę keliavimui, todėl iškart gali būti įteiktas kaip dovana.

Siuntinys paruošiamas per dvi darbo dienas po gauto apmokėjimo.

Siuntimas registruotu paštu Lietuvoje yra nemokamas. Siuntimas į užsienio šalis pagal tuo metu nustatytus Lietuvos pašto įkainius.

Siuntimas Omniva paštomatu - 2,31 €

Jeigu esate nepatenkintas įsigytu produktu, galite jį grąžinti per 14 darbo dienų nuo pristatymo datos. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, nepažeista. Siųsdami prekę atgal jūs prisiimate atsakomybę už siuntimą teisingu adresu ar galimą žalą prekei siuntimo metu. Siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos. Pinigai grąžinami arba prekė yra pakeičiama per 5 darbo dienas po to, kai prekė grįžta pas pardavėją. Susisiekite su mumis el. paštu, mes atsakysime į visus rūpimus klausimus ir rasime jums priimtiniausią išeitį.