Sveiki atvykę į

logo

Esu Dimitar. Kai buvau jaunas, išardydavau savo žaislus dalimis ir iš jų stengdavausi sukurti R2D2 ar kitokius kūrybinius dalykėlius, kurie beveik niekada neveikė, kaip aš tikėjausi. Paaugęs ėmiausi rimtesnių užsiėmimų tokių kaip dviračių perkonstravimas. Kiek vėliau, labiau pradėjau gilintis į informacinių technologijų sritį, žaidimų programavimą bei pradėjau domėtis grafikos dizainu.

Studijų Nacionalinės ir pasaulio ekonomikos universitete metu sumąsčiau, jog man reikėtų šviestuvo. Ir aš jį pasigaminau. Šviestuvas neatrodė labai gražus, todėl pasidariau ir antrą, trečią... kol taip galiausiai gimė Paladim prekės ženklas. Prie šios mano kūrybinės veiklos prisijungė mano brolis Svetoslav bei dizaineris Davis, su kuriais šiuo metu darbuojamės savo dirbtuvėse.

 

Nuo 2012 metų mūsų komanda sukuria daug įvairių kūrinių, tačiau iš jų Jums pateikiame tik pačius geriausius! Mes stengiamės pasiūlyti Jums puikiai suprojektuotus ir aukščiausios kokybės produktus, kurie tarnautų ilgą laiką. Ir svarbiausia tai, jog mes stengiamės suderinti modernų stilių su mediena.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvės dovanų galerijoje ir atrasti jaukias smulkmenas Jūsų ir artimo žmogaus namams ar biurui! :)

 

 

Dimitar Palanski

Savininkas, įkūrėjas, dizaineris

Paladim@perso.lt