Sveiki atvykę į NYX jewellery parduotuvę!

„NYX by Marge“ yra šiuolaikiškų, minimalistinių bei organiškų formų juvelyrikos dirbinių prekinis ženklas iš Estijos. Įkvėpti gyvenimo, gamtos bei šiaurietiškos dvasios, NYX papuošalai išlaiko pusiausvyrą tarp organiškumo ir rafinuotumo, todėl yra elegantiškos išvaizdos bei tuo pačiu skirti patogiam nešiojimui.

Aš esu Marge Lillo ir kuriu papuošalus iš epoksidinės dervos, medžio, pusbrangių akmenų bei sidabro. Mano juvelyrikos dirbiniai yra pagaminti rankomis Taline, Estijoje. Visi dirbiniai yra išlieti rankų darbo silikoninėse formose, nupoliruoti ir nušlifuoti rankomis.
Manau, jog grožis slypi paprastume ir pati motina gamta yra geriausia dizainerė pasaulyje. Esu tvirtai tikinti, jog nesenstanti elegancija, skoningumas bei kokybė neturi būti tapatinama su ekstravagancija.

NYX papuošalus kuriu pagal gražiausius gamtos dizaino pavyzdžius: pusbrangius akmenis bei jų formas, medienos žievę, augalus, paplūdimiuose randamas jūrų kriauklytes ir begalę kitų. Gamyboje naudojama epoksidinė derva yra USDA asociacijos sertifikuota kaip ekologiška. Skirtingai nuo daugumos naftos pagrindu pagamintų dervų, ši derva yra ekologiška, gaunama iš biologinės kilmės medžiagų, pavyzdžiui pušų sakų ir kitų natūraliai gamtoje susidarančių produktų.

Viskas prasidėjo nuo mano smalsumo ir bandymų, tačiau dabar papuošalų gaminimas tapo mano gyvenimu. Per keletą metų sukūriau visą nuostabių ir išskirtinių auskarų bei vėrinių kolekciją, kuria puošiuosi ne tik aš bet ir mano mylimieji!

NYX papuošalai yra pagaminti mėgautis šiandien ir branginti nuolatos. Kiekvienas kūrinys yra unikalus ir šiek tiek skirtingas. Kai nešiosite mano papuošalus, galite būti tikra, jog nešiojate vienetinį kūrinį, kurio niekas kitas neturi ir niekada neturės!

 

gamintoja

Marge Lillo

savininkė, kūrėja, dizainerė

  NYXjewellery@perso.lt