Naujoji Karikartel kolekcija „Balance“

Gyvenimas yra balansas tarp ramybės ir sąmyšio, mes norime jį pabrėžti. Mes, akmenų dėka, turime puikią galimybę Jus prisotinti energija, jėga ir priminti ką reiškia laisvė. Sumaišius šiuos elementus su kasdienybe – gauname puikų, gyvenimišką balansą.
12046859_1625539754353980_5815648989300284312_n-tile

Šia kolekcija pabrėžiame natūraliųjų akmenų galią ir teikiamą naudą, taigi visi akmenys ne tik dera tarpusavyje spalviškai, bet ir energetiškai. Kiekvienas žinome, jog akmenys turi atmintį ir savyje telkia įvairias galias, mes pasistengėme, jog apyrankėse esantys akmenys bus harmoningai veikiantys Jūsų pasirinktas, norimas savybes ir jų funkcionalumą stimuliuos net tuomet, kai apie tai nesusimąstysite.


Šioje kolekcijoje visą dėmesį sukoncentravome į akmenis, kurie ir dominuoja visoje kolekcijoje. Tai pat tai suteikė mūsų apyrankėms kietą formą bei standumą. Šaltieji sezonai mums padiktavo tamsių tonų tematiką. Spalvos sodrios ir intensyvios, suteiks stiprybės, budrumo efektą. Taip pat pakito apyrankių forma, kai panaikinus visus užsegimus visas dėmesys skiriamas tik akmenims. Taip ne tik supaprastinome ir pagreitinome apyrankių užsisegimą, bet ir pritaikėme nešioti tiek po vieną, tiek kelias vienu metu.
74
Kontaktinė informacija
  Karikartel@perso.lt