Bug Accessories komanda

 

Sveiki atvykę į „Bug Wooden Accessories“!

Mūsų idėja yra pakeisti klasikines džentelmenų peteliškes į šiek tiek įdomesnius aksesuarus iš medžio! BUG kūriniai Jums nori priminti apie nenutrūkstamą ryšį tarp žmogaus rankų kruopštumo ir mus supančios laukinės gamtos.

BUG logotipas yra įkvėptas peteliškės formos, primenančios drugelį, kuris išskleidžia savo sparnus ir nori pažinti pasaulį ir rasti sau tinkamą vietą bei šeimininką.

Visi BUG aksesuarai yra rankų darbo, pagaminti iš ąžuolo, klevo, raudonmedžio bei zebramedžio. Natūrali medienos tekstūra išryškėja gaminius nupoliruojant su sėmenų aliejumi, vašku arba šelako laku. Kiekviena medžio rūšis turi savo unikalų raštą, kuris mus įkvepia naujoms idėjoms, ateityje pavirstančiomis nuostabiais kūriniais. Mes renkamės tik pačią geriausią medieną savo kūriniams. Ji turi būti pakankamai lanksti, jog būtų galima išgauti tokias unikalias peteliškių formas.

BUG komandoje dirba trys kūrybiški žmonės – Dzintars Volmanis, Roberts Strautnieks ir Madara Lesīte. Jie visi yra patyrę ekspertai savo srityse ir kartu darbuojasi dirbtuvėse „Mirdza“. Dzintars ir Roberts yra kvalifikuoti restauratoriai. Restauruodami įvairius medžio dirbinius, jie sukaupė didžiulį žinių bagažą apie medieną bei jos apdirbimo savybes. Dabar šios žinios yra puikiai pritaikomos kuriant BUG aksesuarus. Madara Lesīte yra atsakinga už prekių dizainą ir reklamą. Ji aktyviai domisi ir dalyvauja įvairiose meno parodose bei projektuose. Sujungę amatininkų įgūdžius su kūrybiškumu, galime Jums pasiūlyti unikalaus dizaino kūrinius – medines peteliškes!

BUG gaminiai yra rankų darbo ir jų kūrėjai užtikrina, jog kiekvienas medinis aksesuaras būtų pagamintas pagal aukščiausius kokybės standartus.

Susisiekite su mumis:   bug@perso.lt