Originali dovana vyrui — TOP 5 PERSO idėjos

su No Comments

Ieškai originalios dovanos vyrui?  Galiu tau šiek tiek padėti. Peržiūrėjau daugumą Perso.lt parduotuvių ir savo nuožiūra atrinkau 5 originalias dovanų idėjas.

 

Originali dovana vyrui, mano sudarytas TOP 5:


originali dovana vyrui monej peteliškės

Monej peteliškės

Vyro elegancijos ir subtilaus skonio ženklas. Peteliškės pasižymi griežtomis formomis, elegancija ir minimalizmu. Aksesuarams kurti naudojami tik aukščiausios kokybės itališki audiniai, ispaniška natūrali oda ir kailis.

MONEJ Shop

originali dovana vyrui vinilinis sieninis laikrodis bmw

Vinilinis sieninis laikrodis su mėgstamu automobilio ženklu

Kiekvienas laikrodis gaminamas ant skirtingų unikalių vinilinių plokštelių su skirtingomis etiketėmis, tad vizualizacijoje matomas vaizdas gali šiek tiek skirtis nuo realaus gaminio išvaizdos. Kiekviena plokštelė turi savo istoriją - vienos buvo nupirktos ir saugotos lentynoje, o kitos - dažnai sukosi ant patefono ir linksmino triukšminguose vakarėliuose.

CROP Shop

originali dovana vyrui feel felt įrenginio dėkliukas

Odos ir veltinio įvairių įrenginių dėkliukai

Feel Felt įrenginių dėkliukai — puiki dovana vyrui norinčiam išsiskirti iš minios. Kiekvienas gaminys yra kruopščiai apgalvotas ir pagamintas taip, kad įrenginys būtų apsaugotas nuo aplinkos veiksnių. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje naudojant šimtaprocentinę veltinio vilną bei natūralią odą.

Feel Felt Shop

originali dovana vyrui aidandy peteliškės

Ai DANDY peteliškės

Prabangios Ai DANDY peteliškės dvelkiančios elegancija ir išskirtinumu.

Ai DANDY Shop

originali dovana vyrui bumerangas

Bumerangai

Rankų darbo bumerangai, pagaminti iš klijuoto medžio plokščių. Kiekvienas jų yra lakuojamas dėl geresnio aerodinaminio aptakumo, atsparumo drėgmei bei tvirtumo, po to individualiai testuojami atvirame ore ir suderinami, kad taisyklingai išmesti visada sugrįžtų atgal.

Bumerangai Shop