VARLYTĖS SAVITAM STILIUI, KURIOS SUŽAVĖS KIEKVIENĄ

su No Comments

Bug Wooden, MONEJ ir Ai DANDY varlytės

Bug Wooden rankų darbo varlytės
MONEJ rankų darbo varlytės

 

AiDandy rankų darbo varlytės

Mano pomėgis keliauti gana vieša paslaptis. Nesvarbu, ar po savosios Lietuvos kraštus ar po daugelio taip aukštinamą užsienį keliaučiau, svarbiausia man — gera kompanija. Na ir dar geras oras. Pasakysiu atvirai, lietaus aš nemėgstu siaubingai, o Lietuvoje pastarosios kelios dienos buvo išties lietingos. Bet, kaip sakoma — nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Kai lietus stiprėja — varlytės aukščiau šokinėja…

Teko girdėti, jog varlės sėkmę pritraukia, tad šiandien apie jas. Tiksliau… apie varlytes. Ne bet kokias. Jos išskirtinės, tad kiekvienas nešiojantis neliks nepastebėtas. Norėčiau papasakoti apie tris Perso.lt dovanų prekybos centre įsikūrusias parduotuves Bug Wooden, MONEJ ir Ai DANDY, kuriose galima įsigyti rankų darbo varlyčių, dar kitaip liaudyje vadinamų peteliškių.

Pirmoji varlyčių parduotuvė apie kurią norėčiau Jums papasakoti yra Bug Wooden Accessories, kuri siūlo įsigyti kiek įdomesnius aksesuarus iš medžio — varlytes, sąsagas, kaklaraiščio segtukus ar plaukų sages. BUG kūriniai nori priminti apie nenutrūkstamą ryšį tarp žmogaus rankų kruopštumo ir mus supančios laukinės gamtos. Visi šio prekės ženklo aksesuarai yra rankų darbo, pagaminti iš ąžuolo, klevo, raudonmedžio bei zebramedžio. Kiekviena medžio rūšis turi savo unikalų raštą, kuris BUG komandą įkvepia naujoms idėjoms, ateityje pavirstančiomis nuostabiais kūriniais. Pamatyti visus BUG kūrinius galite apsilankę jų parduotuvėje.

Bug Wooden ranku darbo varlytes2

Kita virtuali parduotuvė, kurią norėčiau Jums pristatyti yra MONEJ. MONEJ galima apibūdinti kaip klasikos ir moderno derinį šių dienų vyrams ir moterims. Dizainerės Vilmos kuriamos varlytės pasižymi griežtomis formomis, elegancija ir minimalizmu. Aksesuarams kurti Vilma naudoja tik aukščiausios kokybės itališkus audinius, ispanišką natūralią odą ar kailį. Tačiau neapsieinama ir be laiko patikrintų lietuviškų audinių, kurių raštai ir spalvinė gama labai artima mūsų prigimčiai. Visos varlytės yra rankų darbo, riboto kiekio, kai kurios net vienetinės. Žemiau pateikiu Jums keletą MONEJ varlyčių pavyzdžių, o visas dizainerės sukurtas varlytes galite apžiūrėti paspaudę ant pateiktos nuotraukos.

Monej ranku darbo varlytes savitam stiliui2

Dar viena rankų darbo varlyčių virtuali parduotuvė, kurios gaminių galima įsigyti Perso.lt yra Ai DANDY. Šio prekės ženklo kūriniai mane sužavėjo iš pirmo žvilgsnio! Ai DANDY siuvamų varlyčių esminis išskirtinumas — medžiagos, iš kurių jos gaminamos. Itališko šilko, kašmyro, ponio kailio, stručio ar rajos odos varlytės suteiks elegancijos ar džentelmeniškumo dvelksmo tiek moters tiek vyro stiliui. Varlytėms pasiūti naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, o skiriamas ypatingas dėmesys kiekvienai detalei leis džiaugtis varlyte ilgą laiką. Žemiau galite pamatyti labai nedidelę dalį Ai DANDY sukurtų varlyčių, todėl norėdami apžiūrėti visą šio prekės ženklo gaminių kolekciją — paspauskite ant nuotraukos.

AiDANDY ranku darbo varlytes savitam stiliui2

Tikiuosi, besilankydami po virtualias varlyčių parduotuves atrasite sau širdžiai artimą, ar kitam žmogui padovanosite patinkančią peteliškę, kuri pritrauks sėkmę! Sėkmės linkiu ir aš :)

Na, o jeigu vis dar dvejojate, kokią varlytę įsigyti, perskaitę įdomų straipsniuką kaip nešioti varlytes, tikrai atrasite puikiai tinkančią!

Jūsų PERSOnažas